Naše služby

Stavba, rekonstrukce, zateplování fasády… Život na stavbě je jako život v mraveništi. Na první pohled chaotický, při bližším prozkoumání má však daná pravidla a řád. Aby i vaše stavba probíhala řádně, bezpečně a stavební práce běžely jako na drátkách, přinášíme vám široké portfolio služeb, směřovaných k úspěšnému dokončení stavby.

Lešení pro vaši stavbu

Hledáte pronájem fasádního lešení? Plánujete rekonstrukci, stavbu domu nebo zateplení fasády? Využijte služeb STEEL MONT UNI s.r.o., půjčovny lešení Brno a práci ve výškách budete mít bez starostí.

Pro celý Jihomoravský kraj vám v co nejkratším dodacím termínu zajistíme lešení v profesionální kvalitě. Montáž i demontáž lešení, stejně jako kompletní servis během stavby, je pro nás samozřejmostí.

Pravidelná údržba všech dílů lešenářské konstrukce a bezkompromisní dodržování norem ČSN, zaručují lešení od STEEL MONT UNI s.r.o. naprostou bezpečnost použití.

Pronajímáme:

  • Pojízdné, hliníkové lešení  Boss - alu věže slibují snadnou manipulaci i montáž, minimální kolísavost a všestrannost použití nejen venku, ale i v dílnách, skladech nebo halách.
  • Rámové, fasádní lešení Sprint – pevnost, stabilita a unikátní řešení příčníků, jsou hlavní přednosti rámového lešení, které s vámi zdolá i tu největší stavbu.

Nezáleží na tom, jakou stavbu právě realizujete. I kdybyste stavěli „ježka v kleci“, pro nás to nepředstavuje žádný problém. Plán stavby s vámi prozkoumáme a připravíme vám lešení přímo šité na míru. S námi se dostanete do každičkého zákoutí nemovitosti.

Půjčovna bednění

Sháníte dočasnou konstrukci pro zhutnění betonu? Využijte naši službu půjčovny bednění a s šalováním betonu můžete začít ještě dnes. Půjčit si bednění připravené na klíč, je zárukou skvěle odvedené práce.

Pronajímáme:

  • Panelové bednění Logik 50 – vyznačující se vysokou produktivitou a obrátkovostí s minimální náročností na obsluhu i údržbu.
  • Stropní bednění Variomax – stavební stojky, dřevěné nosníky, bednící desky a veškeré základní komponenty tvoří efektivní systém bednění, s nímž vodorovné betonové konstrukce zvládnete levou zadní.

Mobilní oplocení pro zabezpečení stavby

Jak minimalizovat ztráty stavebního materiálu a nářadí? Mobilním oplocením.

Využijte možnost pronájmu mobilního oplocení a zvyšte zabezpečení stavby i ve chvílích, kdy zůstává bez dozoru. Stejně jako ostatní produkty, i mobilní plot uzpůsobíme přesně pro vás. Efektivita a přesné vymezení prostoru okolí stavby, to jsou přednosti oplocení na klíč.

Zateplení fasády, fasádní práce a jejich rekonstrukce

Dodáme vaší nemovitosti novou hodnotu. Provádíme veškeré fasádní práce. Dbáme nejen na design a „slušivost“ fasády, ale především na její precizní zpracování a odolnost vůči povětrnostním podmínkám.

Zateplování fasády je proces, který náš tým zvládá do nejmenších detailů. Uvažujete o realizaci nové fasády? STEEL MONT UNI s.r.o. provádí zateplování fasád nejen v Brně, ale i po celém Jihomoravském kraji.

Každému zákazníkovi a jeho domu věnujeme individuální péči a fasádní práce provádíme na klíč. Nechte se inspirovat ukázkou naší práce a objednejte si naše služby ještě dnes. Vaše zakázka je pro nás vždy prioritou, proto nečekejte žádné průtahy a zdržování, ale profesionálně odvedenou fasádu, v co možná nejkratším možném termínu.

Autodoprava valníkem s Hydraulickou Rukou nebo kontejnerem

Zajišťujeme autodopravu v Brně. Specializujeme se na valníkovou autodopravu s dosahem HR na 12,8 m a kontejnerovou autodopravu (6 t). Valníky, vysokozdvižné vozíky i kontejnery účtujeme v hodinové sazbě. Stavební auto za příjemnou cenu, jistě během vašich prací, rádi využijete i vy.

Projekční kancelář

Projektová činnost ve výstavbě - pozemní stavby

Zajišťujeme komplexní vypracování projektové dokumentace od návrhu stavby, přes zpracování dokumentace pro územní a stavební řízení, realizaci staveb, až po zpracování dokumentace skutečného provedení stavby pro kolaudační řízení. Naší předností jsou dlouhodobé zkušenosti s praktickou realizací navržených projektů, díky kterým jsme schopni optimalizovat návrh z pohledu následné realizace již v projektové fázi a zkrátit tak čas stavby, minimalizovat případné problémy a uspořit významné finanční prostředky typicky spojené s vícenáklady. Nejen v Brně a okolí.

Inženýrská činnost

Při plánování projektu a organizaci výběrových řízení. zlepšit pozici klientaV rámci projektové činnosti ve výstavbě naše firma nabízí kvalitní inženýrskou práci. Ta je rozdělena do určitých fází podle druhu samotné výstavby. Projektová činnost ve výstavbě a inženýrská činnost by měla v první řadě

Stavba a projektování

Každá dobře a rychle postavená nemovitost je skvěle naplánována. Přesně to je důvod, proč existuje služba projektové činnosti ve výstavbě. Kvalitní projektová činnost ve výstavbě vždy významným způsobem sníží náklady a čas potřebný k realizaci stavby.